2018.07.04 DAĞCILIK İL TEMSİLCİLİĞİ OLAĞANÜSTÜ TOPLANTISI

TÜRKİYE DAĞCILIK FEDERASYONU İZMİR İL TEMSİLCİLİĞİ 2018 TEMMUZ  AYI

OLAĞANÜSTÜ  TOPLANTI TUTANAĞI

Türkiye Dağcılık Federasyonu İzmir İl Temsilciliği Tertip Komitesi ile İzmir Dağcılık Kulüpleri 04.07.2018 Çarşamba günü saat 19.30 da Dokuz Eylül Dağcılık Kulübü   ev sahipliğinde (  20 ) kulüp temsilcisi ve (   3  ) Kulüp sporcusu, (1 )  İl Temsilcisi ve ( 2 ) tertip komitesi üyesi katılımı ile aşağıda oluşturulan gündem maddelerini görüşmek ve karara bağlamak üzere  toplandı. 

GÜNDEM :  
1. 15 Temmuz Şehitleri Anma Tırmanışı ile ilgili programın belirlenmesi
2. Yeni Dönem Lisans yenileme işlemleri ayrıntılarının görüşülmesi
3. Antrenör Sözleşmesi ile ilgili konu görüşülmesi

4. Öneri ve kapanış.

KARAR :

  1. 1.   15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma Tırmanışı’nın  Ödemiş Bozdağ ve Buca Kaynaklar parkurlarında gerçekleştirilmesine, tırmanış faaliyetinde bütün kulüplerin temsil edilmesine ve en az bir sporcunun 13 Temmuz 2018 Cuma saat 19.00 a kadar İl Temsilciliği Yürüyüş kurulu üyesi Suat ÖZKAN’a  bildirilmesine  karar verildi.
  2. 2.   01.07.2018-30.06.2019 dönemi Lisans ve vize işlemleri ile ilgili olarak;

* Lisans tescil şubesine, Kulüp başkanları ve belirleyecekleri iki yetkili tarafından sporcu lisansları toplu olarak  verilecek ve yine aynı yetkililer tarafından tescil şubesinden alınacaktır.

* Lisansları alacak yetkililer sadece kendi yetkili oldukları kulüp lisanslarını alabileceklerdir. Başka kulüp sporcusuna ait lisansları kendileri vermiş olsa bile geri alamayacaklardır.

3. Antrenör sözleşmeleri ile ilgili olarak;

* Dağcılık kulüplerinin 01.07.2018-30.06.2019 tarihleri arasında ikinci kademe TDF antrenörü ile sözleşmesinin bulunması gerekmektedir.

* Antrenör sözleşmesi  devam eden kulüp sporcularının lisans ve vize işlemi yapılacaktır.

* Antrenör sözleşmesi olmayan kulüpler,  İl Temsilciliği antrenör-kulüp listeleri eşleştirme ve takip sırasına göre sözleşmelerini  yenilemeleri gerekmektedir.

* Antrenör sözleşmesi ile ilgili kararlar antrenörler ortak toplantısında alınmıştır.

4. 09 Eylül 2018 günü anlam ve önemi nedeniyle İzmir İl Temsilciliğinin faaliyeti olarak düzenlenmesine ve geleneksel hale getirilmesine karar verildi.

 

 

 

Sibel ANDİÇ                             Suat ÖZKAN                      Hülya ŞENOĞLU                       Siyami ÇETİN                     Tertip Komitesi Üye                  Tertip Komitesi Üye          Tertip Komitesi Üye                    Dağcılık İl Temsilcisi

Bize Yazın

E-posta:
Konu:
Mesajınız:
5+2=? Lütfen soruyu cevaplayınız.

Telif Hakkı © 2014. Türkiye Dağcılık Federasyonu İzmir Temsilciliği. Tüm Hakları Saklıdır.